Home

Verdauungsorgan Kläger Komplett stolar auktion Ägypten Spiel Beihilfe

Thonet stolar - Stockholms Auktionsverk

Stolar, 6 st, 1900-talets mitt. - Bukowskis

STOLAR, 8 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis

Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark,  stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 8009

Hans J Wegner, HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH-23 Spisestolen", Carl  Hansen & Son, Odense, Danmark. - Bukowskis

Stolar Gemla - Stockholms Auktionsverk

Klaravik Auktioner | Stapelbara stolar 33st

matbord stolar, 8 st. by G-Plan on artnet

Stolar teak Fastrup - Stockholms Auktionsverk

Puttommöbler sålda på auktion – SR-intervju med Tommy Nordlund –  Örnsköldsviks Golfklubb Puttom

STOLAR, 8 stycken, stapelbara. Ca 1950-60-tal. - Bukowskis

6 stolar Gemla 1950 - 60 tal
6 stolar Gemla 1950 - 60 tal

STOLAR, 4 st. "CH-23", Hans J. Wegner, Danmark, 1900-talets mitt. | Stolar,  Inredning, Auktion

Stolar | Barnebys
Stolar | Barnebys

Design Ray och Charles Eames stolar Vitra - Stockholms Auktionsverk

3 st stolar av märket (31034) via auktion | Budi.se

Stolar, 6 st, "Axet", Gustaviansk stil. Metropol - Auktioner i Stockholm  och på nätauktion med konst och inredning - 1125

Stolar, 5 st, Gemla , Diö, 1900-talets andra hälft, - Bukowskis

STOLAR, 6 st, varav 4 stämplade Thonet. - Bukowskis

Stolar, 7st, Sven Markelius, Stapelbara.. Metropol - Auktioner i Stockholm  och på nätauktion med konst och inredning -

3st stolar (37865) via auktion | Budi.se

Lot-Art | STOLAR 1 par, trä, 1950/60-tal.

Stolar 2 st. Visu Chair (27870) via auktion | Budi.se

HANS J WEGNER, stol "CH30", Carl Hansen & Søn, Danmark, 1950-60-tal. -  Bukowskis | Stolar, Möbler, Auktion

Hans J Wegner Y-stolar - Stockholms Auktionsverk

BØRGE MOGENSEN, stolar, 7 st, "J39", Danmark, 1900-talets andra hälft. -  Bukowskis | Stolar, Möbler, Auktion

4 st stolar av märket (31032) via auktion | Budi.se