Verdauungsorgan Kläger Komplett stolar auktion Ägypten Spiel Beihilfe
Thonet stolar - Stockholms Auktionsverk
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt. - Bukowskis
STOLAR, 8 st, "Y-stolen", Hans J. Wegner, Carl Hansen & Son. - Bukowskis
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
Hans J Wegner, HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH-23 Spisestolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark. - Bukowskis
Stolar Gemla - Stockholms Auktionsverk
Klaravik Auktioner | Stapelbara stolar 33st
matbord stolar, 8 st. by G-Plan on artnet
Stolar teak Fastrup - Stockholms Auktionsverk
Puttommöbler sålda på auktion – SR-intervju med Tommy Nordlund – Örnsköldsviks Golfklubb Puttom
STOLAR, 8 stycken, stapelbara. Ca 1950-60-tal. - Bukowskis
6 stolar Gemla 1950 - 60 tal
STOLAR, 4 st. "CH-23", Hans J. Wegner, Danmark, 1900-talets mitt. | Stolar, Inredning, Auktion
Stolar | Barnebys
Design Ray och Charles Eames stolar Vitra - Stockholms Auktionsverk
3 st stolar av märket (31034) via auktion | Budi.se
Stolar, 6 st, "Axet", Gustaviansk stil. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1125