Олимпийски шампион по плуване се пуска на държавното ни първенство - bTV  Спорт
Олимпийски шампион по плуване се пуска на държавното ни първенство - bTV Спорт

Нов рекорд на Национален шампионат по плуване за „GD Sport” | Blagoevgrad.eu

Пирин“ с най-доброто на държавното първенство по плуване за мъже и жени

Революция в басейна: Пускат мъже в синхронното плуване - bTV Спорт

Българската мъжка щафета на 4 по 200 свободен стил с исторически успех в  Мелбърн - По света и у нас - БНТ Новини
Българската мъжка щафета на 4 по 200 свободен стил с исторически успех в Мелбърн - По света и у нас - БНТ Новини

МОК взе решение да допусне мъже до участие в артистичното плуване на Игрите  в Париж 2024 - По света и у нас - БНТ Новини
МОК взе решение да допусне мъже до участие в артистичното плуване на Игрите в Париж 2024 - По света и у нас - БНТ Новини

2016 година за Виктор Христов: 10 поправки на национални рекорди по плуване

Олимпийският шампион Дмитрий Баландин ще участва на първенството на  България по плуване - Topsport.bg
Олимпийският шампион Дмитрий Баландин ще участва на първенството на България по плуване - Topsport.bg

Олимпийски шампион по плуване от Рио ще участва на държавния ни шампионат

Варненският клуб "Астери" изпраща най-успешната си година | Moreto.net -  Варна
Варненският клуб "Астери" изпраща най-успешната си година | Moreto.net - Варна

На финал отива щафетата ни 4 х 200 метра за мъже на световното по плуване -  Паралел 43
На финал отива щафетата ни 4 х 200 метра за мъже на световното по плуване - Паралел 43

Кейлъб Дресъл спечели втори златен медал на СП по плуване в Будапеща - Още  спорт - Други спортове - Gong.bg
Кейлъб Дресъл спечели втори златен медал на СП по плуване в Будапеща - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Нов рекорд на Национален шампионат по плуване за „GD Sport”

Снимки от държавното по плуване за мъже и жени - II част - Bgswim.com

ПСК „Черно море“ атакува националния шампионат по плуване на Белгия - Спорт

16-годишен счупи национален рекорд при мъжете в плуването

Диана Петкова с пет старта на Държавното по плуване

Симеон и Тонислав Събеви станаха държавни шампиони по плуване за мъже |  Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Симеон и Тонислав Събеви станаха държавни шампиони по плуване за мъже | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Държавният шампионат по плуване за възрастова група „ Деца “ ни донесе нови  емоции | Pluvane.com
Държавният шампионат по плуване за възрастова група „ Деца “ ни донесе нови емоции | Pluvane.com

Черно море“ атакува отборна титла на държавния шампионат по плуване за мъже  и жени - Паралел 43
Черно море“ атакува отборна титла на държавния шампионат по плуване за мъже и жени - Паралел 43

Светът се променя: Париж 2024 дава път на мъжете в олимпийското синхронно  плуване | Корнер.dir.bg
Светът се променя: Париж 2024 дава път на мъжете в олимпийското синхронно плуване | Корнер.dir.bg