Sumpf Rohöl Hampelmann naiste laskesuusatamine führen Hungersnot Sünder

Laskesuusatamise naiste jälitussõidu võitis Dahlmeier, Talihärm on 26.

TUBLID EESTI NAISED: laskesuusatajad eksisid vaid korra

Oja pääses jälitussõitu

Uskumatu lõpuga naiste lasksuusatamise teatesõidu võitis Norra, Eesti  ebaõnnestus täielikult
Uskumatu lõpuga naiste lasksuusatamise teatesõidu võitis Norra, Eesti ebaõnnestus täielikult

Laskesuusatamise mass-startide ennustusvihjed - Spordimees.ee

10 asja, mida võiksid teada laskesuusatamise kohta | Sportland Magazine

Naiste laskesuusatamine 10km jälitussõit ennustusvihjed - Spordimees.ee

Jakob Kulbin võitis laskesuusatamise juunioride karikasarja etapil  kuldmedali - Lõunaeestlane
Jakob Kulbin võitis laskesuusatamise juunioride karikasarja etapil kuldmedali - Lõunaeestlane

Naiste jälitussõidu võitis Eckhoff, Tomingas 26. | Laskesuusatamine | ERR

Eesti laskesuusatajate meeste ja naiste suusariided | moomoo

Laskesuusatamise naiste ühisstardist sõit tõsteti päev varasemaks | OM2022  | ERR
Laskesuusatamise naiste ühisstardist sõit tõsteti päev varasemaks | OM2022 | ERR

Eesti naiste teatenelik sai teist MK-etappi järjest kümnenda koha |  Laskesuusatamine | ERR
Eesti naiste teatenelik sai teist MK-etappi järjest kümnenda koha | Laskesuusatamine | ERR

Laskesuusatamise eriline hooaeg — Eesti Gaas

Eesti laskesuusatajad kaotasid MMil naiste 15 km distantsil võitjale üle  viie minuti - Ajakiri Jooksja
Eesti laskesuusatajad kaotasid MMil naiste 15 km distantsil võitjale üle viie minuti - Ajakiri Jooksja

Norra võttis naiste teatesõidus Prantsusmaa ees võidu, Eesti sai 11. koha -  Sport.tv3.ee
Norra võttis naiste teatesõidus Prantsusmaa ees võidu, Eesti sai 11. koha - Sport.tv3.ee

Kaks eestlast jõudsid laskesuusatamise MMil naiste 15 km distantsil 30  hulka - Ajakiri Jooksja
Kaks eestlast jõudsid laskesuusatamise MMil naiste 15 km distantsil 30 hulka - Ajakiri Jooksja