Mopsdose mit abnehmbarem Kopf, Böhmen - WEIHNACHTS-AUKTION Glas & Porzellan 2022/12/07 - Realized price: EUR 450 - Dorotheum
Svenska drottning Josefinas halsband säljs på Sotheby's
Pantbanken
Nitas hantverk - AUKTION! Ett set med armband och halsband i äkta silver, i Wiven Nilsson-stil. Armbandet: bredd 5,5 mm längd 20 cm vikt 11 gram Halsbandet: Bredd 5 mm längd 39
Halsband, 2 st, pärlemor och vitm | Auktion www.kanonauktioner.se
HALSBAND, jade, 1900-tal. - Bukowskis
Halsband i 18K guld | auktionet
Tupacs skottskadade halsband och pass till auktion | Barnebys Magazine
Zoll-Auktion - 1 Halsband Gold 750/- (ID 793637)
RBG:s krage såldes för två miljoner – Skånska Dagbladet
HALSBAND, Balestra, Italien. - Bukowskis
Auktion.se
Halsband samt armband, meta | Auktion www.hallandsauktionsverk.se
Cushion – Jewelryauthority
BLUE TOPAZ STERLING SILVER PENDANT – Reigning Jewels Fine Jewelry
HALSBAND, Chanel. - Bukowskis
Set Original Volkswagen GTI Hundeleine Rundleine + Halsband verstellbar - BZ-Auktion
HALSBAND MED GRANATER, förgylld – Auktionshuset i Örebro AB
Historisierendes Halsband im römischen Stil - auctions & price archive