Enttäuschung springen Schreibwaren червен картон славия zuordnen Lanthan Metzger

Футболист на Славия: Турицов беше за червен картон

Мартин Георгиев остави Славия с 10 души след безумен червен картон - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Мартин Георгиев остави Славия с 10 души след безумен червен картон - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

А група - Берое - Славия 2:1, изгониха Томбак с директен червен картон

Отменена дузпа, греди, червен картон: Левски най-накрая удари Славия - Gol

Славия измъкна точка от ЦСКА 1948, въпреки червения картон на вратаря ᐉ  Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Славия измъкна точка от ЦСКА 1948, въпреки червения картон на вратаря ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

След отменена дузпа, греди и червен картон Левски победи Славия - Последни  Новини от DNES.BG
След отменена дузпа, греди и червен картон Левски победи Славия - Последни Новини от DNES.BG

Славия - ЦСКА, 2:3 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

В мач с три червени картона: Ботев Враца удари Славия в края /ВИДЕО/

За 17': Ботев Враца и Славия си изкараха 3 червени картона - сърбин започна  всичко (ВИДЕО)
За 17': Ботев Враца и Славия си изкараха 3 червени картона - сърбин започна всичко (ВИДЕО)

Наказаха съдията, дал червен картон на Сисиньо - БГ футбол - Dsport.bg

В Пловдив: Ботев би Славия след червен картон и 4 греди (ВИДЕО)

Някога ще видим ли такъв червен картон в Разград? - Topsport.bg

Славия с класика над Локо София, спорен червен картон помрачи дербито –  Тема Спорт
Славия с класика над Локо София, спорен червен картон помрачи дербито – Тема Спорт

Греди, отменен гол и червен картон в нулевото равенството между Пирин и  Славия - По света и у нас - БНТ Новини
Греди, отменен гол и червен картон в нулевото равенството между Пирин и Славия - По света и у нас - БНТ Новини

Локо София надви Славия в дерби със сблъсъци и червен картон - По света и у  нас - БНТ Новини
Локо София надви Славия в дерби със сблъсъци и червен картон - По света и у нас - БНТ Новини

Екшън с три гола, дузпа и червен картон на Славия - Локо Пловдив + ВИДЕО -  Gol
Екшън с три гола, дузпа и червен картон на Славия - Локо Пловдив + ВИДЕО - Gol

Червен картон за футболиста на Славия Велко Йеленкович - Футбол свят -  Gong.bg
Червен картон за футболиста на Славия Велко Йеленкович - Футбол свят - Gong.bg

Славия - Левски: Спестиха червен картон за ас на Славия (СНИМКА)

ЦСКА обърна Славия за 15 минути в зрелище с инцидент и два червени картона  ВИДЕО
ЦСКА обърна Славия за 15 минути в зрелище с инцидент и два червени картона ВИДЕО

Драма с два червени картона и общ резултат 7:5 пратиха Славия прага напред  в ЛК (ВИДЕО) - Лига на конференциите - Dsport.bg
Драма с два червени картона и общ резултат 7:5 пратиха Славия прага напред в ЛК (ВИДЕО) - Лига на конференциите - Dsport.bg

Обиди, среден пръст и сгрешен червен картон = 6200 лева глоби за "Славия"