Gemüse Ausprobieren Unterkunft тенис турнир групи Hysterisch Rationalisierung habe mich geirrt

Новини - Българска федерация по тенис

Tennis Club Septemvri Схеми и програма за тенис турнир 24.08.2019г. -  Tennis Club Septemvri
Tennis Club Septemvri Схеми и програма за тенис турнир 24.08.2019г. - Tennis Club Septemvri

Тенис талант от Габрово е на полуфинал в световен турнир в академията на  Рафаел Надал | Gabrovo News
Тенис талант от Габрово е на полуфинал в световен турнир в академията на Рафаел Надал | Gabrovo News

Иван Иванов с титла от тенис турнир в Съединените щати

Информация за турнира Тенис: Лекарски Тенис Турнир - Мъже 29-06-2019

Любителски турнир сингъл АТТ 1000 – групи и програма 12.11.2022г – Тенис  Клуб Люлин 6
Любителски турнир сингъл АТТ 1000 – групи и програма 12.11.2022г – Тенис Клуб Люлин 6

БТА :: САЩ с втора победа в група "D" на отборния тенис-турнир за Купа  Дейвис, важни победи за Сърбия и Хърватия
БТА :: САЩ с втора победа в група "D" на отборния тенис-турнир за Купа Дейвис, важни победи за Сърбия и Хърватия

Турнир по тенис на маса стягат във Враца - Спорт

Любителски тенис турнир сингъл АТТ500 – групи и програма – Тенис Клуб Люлин  6
Любителски тенис турнир сингъл АТТ500 – групи и програма – Тенис Клуб Люлин 6

14-тият тенис турнир за купата на курорта Св. св. Константин и Елена  започва през уикенда - Новини
14-тият тенис турнир за купата на курорта Св. св. Константин и Елена започва през уикенда - Новини

България губи с 0-2 от Гърция в двубоя от група А на тенис турнира Юнайтед  къп - Труд
България губи с 0-2 от Гърция в двубоя от група А на тенис турнира Юнайтед къп - Труд

БТА :: Гърция спечели първото място в група "А" в Пърт на турнира по тенис  за смесени отбори "Юнайтед Къп"
БТА :: Гърция спечели първото място в група "А" в Пърт на турнира по тенис за смесени отбори "Юнайтед Къп"

Плевен беше домакин на тенис турнир до 9 и 10 г. от веригата „Kinder+“ |  Посоки Плевен - Новинарски сайт
Плевен беше домакин на тенис турнир до 9 и 10 г. от веригата „Kinder+“ | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Григор Димитров победи Борна Чорич на демонстративен турнир в Мелбърн - По  света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров победи Борна Чорич на демонстративен турнир в Мелбърн - По света и у нас - БНТ Новини

Бихме Белгия, с първи триумф на турнира по тенис за смесени отбори "Юнайтед  Къп" сме
Бихме Белгия, с първи триумф на турнира по тенис за смесени отбори "Юнайтед Къп" сме

България ще участва в нов тенис турнир, Григор води тима

ТЕНИС ВЕРИГА за любители и ветерани

Тенис турнир – Група пораснали – Тенис школа

MAXSport ще излъчи първия по рода си тенис турнир United Cup

Уникален тенис турнир за любители стартира в София - Tennis.bg

БТА :: Ига Швьонтек си осигури класиране на полуфиналите на Финалния турнир  на УТА като победителка в група "Трейси Остин"
БТА :: Ига Швьонтек си осигури класиране на полуфиналите на Финалния турнир на УТА като победителка в група "Трейси Остин"