Home

Streben Buchhalter Steingut тенис с глави за двама ich habe es gefunden Und Grüßen

Кирьос: Не искам да виждам Джокович отново; мач с Надал в Ню Йорк би бил  кошмар - Tennis.bg
Кирьос: Не искам да виждам Джокович отново; мач с Надал в Ню Йорк би бил кошмар - Tennis.bg

Джокович тръгна със солиден успех в Израел - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор преклони глава пред Оже-Алиасим в Ротердам - Tennis.bg

Шампионката е аут! Крейчикова преклони глава пред 19-годишна местна  представителка - Tennis.bg
Шампионката е аут! Крейчикова преклони глава пред 19-годишна местна представителка - Tennis.bg

Григор Димитров преклони глава пред Гаске при завръщането си на корта -  Тенис - Мъже - Gong.bg
Григор Димитров преклони глава пред Гаске при завръщането си на корта - Тенис - Мъже - Gong.bg

Съвети за игра на двойки! - Click and Play

Тенис издание: Въпреки кризата кариерата на Димитров не е приключила

Григор: Продължавам с високо вдигната глава, оставих всичко на корта –  TennisKafe
Григор: Продължавам с високо вдигната глава, оставих всичко на корта – TennisKafe

Какво прави новата звезда в тениса да изглежда различен? | Корнер.dir.bg

Кирьос се самоопредели за най-добрия на тревни кортове - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Кирьос се самоопредели за най-добрия на тревни кортове - Тенис - Мъже - Gong.bg

Надал разби палача на Григор по пътя към четвъртфиналите в Акапулко - Тенис  - Мъже - Gong.bg
Надал разби палача на Григор по пътя към четвъртфиналите в Акапулко - Тенис - Мъже - Gong.bg

Кириос е полуфиналист във Вашингтон - Тенис - Мъже - Gong.bg

Двама австралийци и партньорът на двойки на Гришо се класираха за 1/2-финал  в Бризбън - Topsport.bg
Двама австралийци и партньорът на двойки на Гришо се класираха за 1/2-финал в Бризбън - Topsport.bg

Термини в тениса (форхенд, бекхенд) – Tennis Fox

Гришо: Ако можех, щях да играя с българския флаг на гърдите си във всеки мач

С поглед към клей сезона: Надал се оттегли от участие на Мастърса в Маями -  Tennis.bg
С поглед към клей сезона: Надал се оттегли от участие на Мастърса в Маями - Tennis.bg

TIKVESH ITL FINALS 2021 / Croup A - Green / Tsvetan Ivanov Vs Nikola Milev  - YouTube
TIKVESH ITL FINALS 2021 / Croup A - Green / Tsvetan Ivanov Vs Nikola Milev - YouTube

ATP Cup: отборните тенис турнири потеглиха в правилна посока – TennisKafe

Двама българи са на четвъртфинал на турнира „Санта Марина Къп“ в Созопол -  Topsport.bg
Двама българи са на четвъртфинал на турнира „Санта Марина Къп“ в Созопол - Topsport.bg

Българският национален отбор по тенис постигна историческо класиране за  Световна
Българският национален отбор по тенис постигна историческо класиране за Световна

Двама френски тенисисти получиха доживотни наказания заради уреждане на  мачове
Двама френски тенисисти получиха доживотни наказания заради уреждане на мачове

Григор го направи! Взе победа във финалите на АТП

Двама бивши шампиони стартираха с победи на турнира по тенис в Кордоба -  Вестник Утро
Двама бивши шампиони стартираха с победи на турнира по тенис в Кордоба - Вестник Утро

БТА :: Александър Зверев се класира на полуфинал на турнира по тенис в  Монте Карло
БТА :: Александър Зверев се класира на полуфинал на турнира по тенис в Монте Карло