Arm Ernennen entfernen тенис плевен иван 11 г Einladen Tau Thespian

Новини - Българска федерация по тенис

24 българчета се класираха за втория кръг на „Bulgaria Cup“ – НАЦИОНАЛЕН  ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР
24 българчета се класираха за втория кръг на „Bulgaria Cup“ – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР

Плевен е домакин на турнира за юноши и девойки до 16 г. от втора категория  на Тенис Европа
Плевен е домакин на турнира за юноши и девойки до 16 г. от втора категория на Тенис Европа

Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Австралия по тенис -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Австралия по тенис - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Тенис талантът от Плевен Иван Монов спечели бронзов медал на турнира в  академията на Надал
Тенис талантът от Плевен Иван Монов спечели бронзов медал на турнира в академията на Надал

БТА :: Елица Костова се класира за финала на турнира по тенис в Благоевград

Тенис клуб "Плевен 90" - Плевен | Опознай.bg

16 българчета започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в Плевен

Пловдив къп", 1 категория на ITF, стартира с 11 българи в с...

Новини
Новини

Монов и Иванова триумфираха на Държавен турнир до 12 год. в Стара Загора  (Снимки)
Монов и Иванова триумфираха на Държавен турнир до 12 год. в Стара Загора (Снимки)

Plovdiv Total Tennis | Plovdiv

Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по  тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Сабаленка победи Рибакина и спечели Откритото първенство на Австралия по тенис ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Държавно първенство по тенис | Тенис | Спортен Календар 2023

Държавно отборно първенство по тенис | Тенис | Спортен Календар 2023

Плевенчанинът Иван Монов с две шампионски титли от държавен турнир по тенис  | Плевен За Плевен
Плевенчанинът Иван Монов с две шампионски титли от държавен турнир по тенис | Плевен За Плевен

10 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в  Плевен
10 българчета се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в Плевен

ТК Плевен ПСК | Pleven

Иван Монов остана втори на двойки на Държавното лично първенство до 12 г. |  infoPleven - новини от Плевен
Иван Монов остана втори на двойки на Държавното лично първенство до 12 г. | infoPleven - новини от Плевен

На 21 октомври 2022 г. ще се сервира второто издание на грандиозното тенис  събитие Red Bull BassLine - Списание 360
На 21 октомври 2022 г. ще се сервира второто издание на грандиозното тенис събитие Red Bull BassLine - Списание 360

Завършиха квалификациите на държавното лично първенство по тенис до 18 г.

Нов тенис комплекс откриха в Плевен - Topsport.bg

Лозенец 2000" шампион на България при девойките до 18 г. - Тенис - БГ тенис  - Gong.bg
Лозенец 2000" шампион на България при девойките до 18 г. - Тенис - БГ тенис - Gong.bg