Home

schwierig Kurve Wer тенис на маса свищов представитвли Ehepartner drücken Lose

60 състезатели участват в националния студентскки шампионат по тенис на маса

СБУ - Свищов е шампион по тенис на маса в 17-та Международна учителска  спартакиада : RegNews.NET - Новини по всяко време
СБУ - Свищов е шампион по тенис на маса в 17-та Международна учителска спартакиада : RegNews.NET - Новини по всяко време

Тенисистите на Катранов станаха шампиони на Свищов за 5-ти - 7-ми клас |  Свищов Инфо
Тенисистите на Катранов станаха шампиони на Свищов за 5-ти - 7-ми клас | Свищов Инфо

Видин приема състезание от Държавното първенство по тенис на маса - Спорт

Пловдив домакин на голям турнир по тенис на маса, всеки може да участва

ССКТМ "Нове-2018г." гр. Свищов

Пресиан Вачев от Свищов спечели осмия турнир по тенис на маса от Обединена  АНДРО ЛИГА - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Пресиан Вачев от Свищов спечели осмия турнир по тенис на маса от Обединена АНДРО ЛИГА - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Отборите по тенис на маса на Шуменския университет с победи в националния  шампионат – Шуменски университет "Епископ Константин Преславски"
Отборите по тенис на маса на Шуменския университет с победи в националния шампионат – Шуменски университет "Епископ Константин Преславски"

Свищовлийки първи на републиканското по тенис на маса за ветерани

Общински спортни имоти - Габрово - Силен открит турнир по тенис на маса с  отличен отзвук проведе СКТМ „Янтра“ (Габрово)
Общински спортни имоти - Габрово - Силен открит турнир по тенис на маса с отличен отзвук проведе СКТМ „Янтра“ (Габрово)

Школски директор се представи блестящо по тенис на маса - Актуално Свищов

Стамболийски със свой представител на турнира по тенис на маса в Свищов –  Стамболийски.TV
Стамболийски със свой представител на турнира по тенис на маса в Свищов – Стамболийски.TV

Проведе се открит индивидуален турнир по тенис на маса в Община Ловеч |  Община Ловеч
Проведе се открит индивидуален турнир по тенис на маса в Община Ловеч | Община Ловеч

Община Момчилград - Мартин Димов стана шампион на Държавното първенство по  тенис на маса в Свищов
Община Момчилград - Мартин Димов стана шампион на Държавното първенство по тенис на маса в Свищов

ССКТМ "Нове-2018" с добро представяне в кръг от Държавното първенство по  тенис на маса | Площад Алеко
ССКТМ "Нове-2018" с добро представяне в кръг от Държавното първенство по тенис на маса | Площад Алеко

Деветокласник успешно дебютира в мъжкия отбор по тенис на маса на Академик  - Актуално Свищов
Деветокласник успешно дебютира в мъжкия отбор по тенис на маса на Академик - Актуално Свищов

Отборът по тенис на маса на СУ "Цветан Радославов" - Свищов стана областен  първенец по тенис на маса | Свищов Инфо
Отборът по тенис на маса на СУ "Цветан Радославов" - Свищов стана областен първенец по тенис на маса | Свищов Инфо

Голям турнир по тенис на маса събра десетки състезатели

Тенис на маса: 15-годишен свищовлия с две победи, едната над шампион на  България - Актуално Свищов
Тенис на маса: 15-годишен свищовлия с две победи, едната над шампион на България - Актуално Свищов

Държавното студентско първенство по тенис на маса събра в Свищов  състезатели от 18 висши училища — Новини — СА "Д. А. Ценов"
Държавното студентско първенство по тенис на маса събра в Свищов състезатели от 18 висши училища — Новини — СА "Д. А. Ценов"

Свищовската фамилия Якимови с две купи от турнир по тенис на маса |  SVISHTOVTODAY.COM
Свищовската фамилия Якимови с две купи от турнир по тенис на маса | SVISHTOVTODAY.COM

Мартин Димов стана шампион на Държавното първенство по тенис на маса в  Свищов – Арда нюз
Мартин Димов стана шампион на Държавното първенство по тенис на маса в Свищов – Арда нюз