Ale Sklave Diskret тенис на маса класиране геймове Spielplatz Ausrüstung Sau Aja

Тенис на маса: „Цариброд“ и „Младост“ продължават с победи – Far

Женският ни тим по тенис на маса остана 23-ти на европейското - подробно -  Първият български сайт за тенис на маса
Женският ни тим по тенис на маса остана 23-ти на европейското - подробно - Първият български сайт за тенис на маса

Две български победи в първия ден на турнира по тенис на маса в Панагюрище

КТМ "Торнадо" Стара Загора - П О К А Н А за ТУРНИР по ТЕНИС на МАСА  Уважаеми приятели и колеги, занимаващи се с любимия ни спорт ТЕНИС НА МАСА,  На 09-10
КТМ "Торнадо" Стара Загора - П О К А Н А за ТУРНИР по ТЕНИС на МАСА Уважаеми приятели и колеги, занимаващи се с любимия ни спорт ТЕНИС НА МАСА, На 09-10

Мега Спин" се изкачи във "В" група в тениса на маса | спортни новини от  insport.bg
Мега Спин" се изкачи във "В" група в тениса на маса | спортни новини от insport.bg

Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца : Вестник Знаме - новини  Пазарджик и областта
Много eмоции на турнира по тенис на маса за деца : Вестник Знаме - новини Пазарджик и областта

Стоян Кордов и Милка Македонска спечелиха рабтурнира по тенис на маса

10-годишната Нина Николова от пернишкия клуб по тенис на маса "Металик"  стана вицешампион - zaPernik.com
10-годишната Нина Николова от пернишкия клуб по тенис на маса "Металик" стана вицешампион - zaPernik.com

Димитър Папазов с победа в лигата по тенис на маса на "Мега Спин" | спортни  новини от insport.bg
Димитър Папазов с победа в лигата по тенис на маса на "Мега Спин" | спортни новини от insport.bg

Мъжете от Спортен клуб по тенис на маса "Дунав" - Русе започват с четири  победи във Висшата лига - DUNAVMOST.com
Мъжете от Спортен клуб по тенис на маса "Дунав" - Русе започват с четири победи във Висшата лига - DUNAVMOST.com

Полина Трифонова: Все едно прескочих 30-годишна дупка за българския тенис  на маса - 24plovdiv.bg
Полина Трифонова: Все едно прескочих 30-годишна дупка за българския тенис на маса - 24plovdiv.bg

Петьо Кръстев преодоля груповата фаза на сингъл на СП по тенис на маса

Китай спечели всички златни медали в турнира по тенис на маса - Още спорт -  Лондон 2012 - Gong.bg
Китай спечели всички златни медали в турнира по тенис на маса - Още спорт - Лондон 2012 - Gong.bg

Врачанска състезателка с престижно класиране в гръцки шампионат - Враца -  DarikNews.bg
Врачанска състезателка с престижно класиране в гръцки шампионат - Враца - DarikNews.bg

Тенис на маса: „Цариброд“ победи „Лужница“ – Far

Победа за Петър Тодоров в лигата на "Мега Спин" (ВИДЕО) | спортни новини от  insport.bg
Победа за Петър Тодоров в лигата на "Мега Спин" (ВИДЕО) | спортни новини от insport.bg

Българска федерация тенис на маса | Sofia

Първи открит турнир по тенис на маса се проведе в Благоевград |  Blagoevgrad.eu
Първи открит турнир по тенис на маса се проведе в Благоевград | Blagoevgrad.eu

Кюстендилецът Людмил Георгиев грабна златото на турнира по тенис на маса в  Благоевград | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Кюстендилецът Людмил Георгиев грабна златото на турнира по тенис на маса в Благоевград | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

тенис на маса - Topsport.bg

Table Tennis Center Mall Varna | Varna

тенис на маса - Новини - Dsport

Денис Коджабашев с втора победа в квалификациите на турнира по тенис на маса  в Панагюрище - Спорт - Dsport.bg
Денис Коджабашев с втора победа в квалификациите на турнира по тенис на маса в Панагюрище - Спорт - Dsport.bg