hart arbeitend Nachmittag Beschleunigen снетовна купа по ски Alternative für mich Gummi

ПЪРВИ ТОЧКИ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА по ски скокове спечели Владимир Зографски с  постижения от 123,5 и 125 метра на голямата шанца в полския зимен център  Висла - Спорт - Телеграф
ПЪРВИ ТОЧКИ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА по ски скокове спечели Владимир Зографски с постижения от 123,5 и 125 метра на голямата шанца в полския зимен център Висла - Спорт - Телеграф

В Банско започва Световната купа по ски алпийски дисциплини - Bgonair

Алберт Попов с поредно успешно класиране в състезание от Световната купа -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA
Алберт Попов с поредно успешно класиране в състезание от Световната купа - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

SKI.BG > SKI in Bulgaria

Браво! Алберт Попов завърши 4-ти в последния слалом от Световната купа -  Bgonair
Браво! Алберт Попов завърши 4-ти в последния слалом от Световната купа - Bgonair

световната купа по ски-алпийски дисциплини за мъже - Topsport.bg

Австрия прави световна купа по ски с 7.5 млн. евро. България само с 2.2  млн. евро в Банско - Информационна агенция ПИК
Австрия прави световна купа по ски с 7.5 млн. евро. България само с 2.2 млн. евро в Банско - Информационна агенция ПИК

БТА :: Микаела Шифрин постигна 75-ата си победа на старта на новия сезон на Световната  купа по ски алпийски дисциплини при жените
БТА :: Микаела Шифрин постигна 75-ата си победа на старта на новия сезон на Световната купа по ски алпийски дисциплини при жените