Seite ˅ ausreichend Prüfung световна купа стрелба 2019 мюнхен Aspekt ungeschickt Übersetzung

БТА :: Пълен триумф на Норвегия в спринта за мъже от Световната купа по  биатлон в Пюклюка, Благой Тодев завърши на 61-о място
БТА :: Пълен триумф на Норвегия в спринта за мъже от Световната купа по биатлон в Пюклюка, Благой Тодев завърши на 61-о място

Днес е роден българският състезател по спортна стрелба, Антон Ризов! -  Patrioti Net
Днес е роден българският състезател по спортна стрелба, Антон Ризов! - Patrioti Net

Италианка изпревари Шифрин за световната титла в супергигантския слалом -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Италианка изпревари Шифрин за световната титла в супергигантския слалом - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Обявиха къде ще се проведе началото на Световната купа по биатлон

БТА :: Франция спечели смесената щафета от Световната купа по биатлон в  Нове Место
БТА :: Франция спечели смесената щафета от Световната купа по биатлон в Нове Место

Нови заразени в Байерн (Мюнхен), Кимих се върна към тренировките - По света  и у нас - БНТ Новини
Нови заразени в Байерн (Мюнхен), Кимих се върна към тренировките - По света и у нас - БНТ Новини

Килиан Мбапе се закани на Байерн Мюнхен: Ще се върнем щастливи

Весела Лечева поздрави европейския ни вицешампион по спортна стрелба -  Topsport.bg
Весела Лечева поздрави европейския ни вицешампион по спортна стрелба - Topsport.bg

Байерн (Мюнхен) привлича Ричарлисон за заместник на Левандовски - News.bg

Бронз за България на ЕП за юноши по спортна стрелба - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
Бронз за България на ЕП за юноши по спортна стрелба - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Бонева е четвърта на Световната купа в Мюнхен - bTV Спорт

БТА :: Йоханес Тингнес Бьо с четвърти успех за сезона за Световната купа по  биатлон, Владимир Илиев се класира на 25-о място в преследването в Хохфилцен
БТА :: Йоханес Тингнес Бьо с четвърти успех за сезона за Световната купа по биатлон, Владимир Илиев се класира на 25-о място в преследването в Хохфилцен

Байерн (Мюнхен) е новият носител на Суперкупата на Европа - По света и у  нас - БНТ Новини
Байерн (Мюнхен) е новият носител на Суперкупата на Европа - По света и у нас - БНТ Новини

След европейската титла Благой Тодев силен и в щафетата за световната купа

Бронз за Антоанета на Световната купа в Баку - Унимедия

БТА :: Йоханес Тингнес Бьо спечели спринта на 10 км от Световната купа по  биатлон в Нове Место, Владимир Илиев зае 27-о място
БТА :: Йоханес Тингнес Бьо спечели спринта на 10 км от Световната купа по биатлон в Нове Место, Владимир Илиев зае 27-о място

Рьозеланд с перфектен уикенд в Оберхоф, Милена Тодорова със силно начало,  но слаб финал
Рьозеланд с перфектен уикенд в Оберхоф, Милена Тодорова със силно начало, но слаб финал