Home

Roboter mechanisch Delegation световна купа по фигурно пързаляне 2018 rüberkommen Tagebuch Fehlfunktion

Алина Загитова със злато в Сайтама, Александра Фейгин е 17-ата - Topsport.bg

Двукратната световна шампионка и сребърна медалистка от олимпийските игри в  - Новини 24/7
Двукратната световна шампионка и сребърна медалистка от олимпийските игри в - Новини 24/7

Фейгин завърши на 28-о място на Световното в Монпелие

Александра Фейгин зае второ място в кратката програма на международния  турнир по фигурно пързаляне в Алмати | Информационен център на Министерство  на oтбраната
Александра Фейгин зае второ място в кратката програма на международния турнир по фигурно пързаляне в Алмати | Информационен център на Министерство на oтбраната

17-годишна руска фигуристка с фурор на Световното (видео) -  Smolyan.bgvesti.NET
17-годишна руска фигуристка с фурор на Световното (видео) - Smolyan.bgvesti.NET

Алина Загитова спечели кратката програма на ЕП по фигурно пързаляне

Двукратна световна шампионка поведе в Гран при финалите

Световните шампиони при спортните двойки по фигурно пързаляне Алекса  Шимека-Ниерим и Брендън Фрейзър ще участват на турнира "Скейт Америка"
Световните шампиони при спортните двойки по фигурно пързаляне Алекса Шимека-Ниерим и Брендън Фрейзър ще участват на турнира "Скейт Америка"

Историческо класиране на Александра Фейгин на Световното по фигурно  пързаляне - Topsport.bg
Историческо класиране на Александра Фейгин на Световното по фигурно пързаляне - Topsport.bg

СИНХРОННОТО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ - СЛЕДВАЩИЯТ КРАСИВ ОЛИМПИЙСКИ СПОРТ? -  beautyinsport.com
СИНХРОННОТО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ - СЛЕДВАЩИЯТ КРАСИВ ОЛИМПИЙСКИ СПОРТ? - beautyinsport.com

Световното юношеско първенство по фигурно пързаляне започва на 7 март в  "Арена Армеец" - По света и у нас - БНТ Новини
Световното юношеско първенство по фигурно пързаляне започва на 7 март в "Арена Армеец" - По света и у нас - БНТ Новини

Двойката на Франция поведе след ритмичния танц в Пекин - По света и у нас -  БНТ Новини
Двойката на Франция поведе след ритмичния танц в Пекин - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Александра Фейгин стана шампионка при жените на международния турнир  по фигурно пързаляне Купа "Денкова-Стависки"
БТА :: Александра Фейгин стана шампионка при жените на международния турнир по фигурно пързаляне Купа "Денкова-Стависки"

Без световно по фигурно пързаляне през 2020 - Спорт — Новини Стандарт

Световната шампионка по фигурно пързаляне за девойки от София 2018

БТА :: САЩ спечели световната титла при спортните двойки по фигурно  пързаляне за първи път от 1979 година насам
БТА :: САЩ спечели световната титла при спортните двойки по фигурно пързаляне за първи път от 1979 година насам

Алина Загитова спечели турнира Гран При в Москва - Още спорт - Зимни  спортове - Gong.bg
Алина Загитова спечели турнира Гран При в Москва - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Евгения Медведева пропуска Световното по фигурно пързаляне - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
Евгения Медведева пропуска Световното по фигурно пързаляне - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

януари 26, 2018 - insport.bg

Световна титла за САЩ във фигурното пързаляне

Световна шампионка във фигурното пързаляне пропуска сезона - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
Световна шампионка във фигурното пързаляне пропуска сезона - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Медведева спечели втора поредна световна титла по фигурно пързаляне

Изненадваща световна шампионка във фигурното пързаляне

15-годишна стана олимпийска шампионка по фигурно пързаляне - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
15-годишна стана олимпийска шампионка по фигурно пързаляне - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Пападакис и Сисерон поставиха световен рекорд при танцовите двойки - Стадион

БТА :: Александра Фейгин спечели титлата при жените на държавния турнир по фигурно  пързаляне за Купа приз "Виктория"
БТА :: Александра Фейгин спечели титлата при жените на държавния турнир по фигурно пързаляне за Купа приз "Виктория"