Gang Mauve Grüner Hintergrund резултат на тенис в мач от днес на григор димитров Apotheker Täter bilden

Полуфиналът даде резултат за Григор Димитров в ранглистата, а България има  нов номер 2
Полуфиналът даде резултат за Григор Димитров в ранглистата, а България има нов номер 2

Евроспорт 1 ще излъчи мача на Григор Димитров срещу Шварцман на UTS 4 –  TennisKafe
Евроспорт 1 ще излъчи мача на Григор Димитров срещу Шварцман на UTS 4 – TennisKafe

Григор Димитров към българската публика в Мелбърн: Карате ме да се чувствам  у дома – TennisKafe
Григор Димитров към българската публика в Мелбърн: Карате ме да се чувствам у дома – TennisKafe

Григор Димитров - последни новини, информации и факти - Sportlive.bg

Висш тенис пилотаж: Григор продължава без загубен сет на АО и гледа към мач  с Джокович! - Tennis.bg
Висш тенис пилотаж: Григор продължава без загубен сет на АО и гледа към мач с Джокович! - Tennis.bg

Григор Димитров вече е в Лондон – TennisKafe

Експресен Григор Димитров започна убедително US Open - Тенис - Dsport.bg

Григор Димитров и Новак Джокович играят при резултат 0:1 в мач от

Григор Димитров – Уикипедия

Григор Димитров - Стефанос Циципас по ТВ: Къде да гледаме двубоя в  Барселона?
Григор Димитров - Стефанос Циципас по ТВ: Къде да гледаме двубоя в Барселона?

Григор Димитров на Australian Open: Дата, час и ТВ за първия мач на Гришо -  Спортни новини
Григор Димитров на Australian Open: Дата, час и ТВ за първия мач на Гришо - Спортни новини

Проследихте на живо: Григор Димитров – Аслан Карацев 7-6(3), 7-5, 6-2 –  TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Аслан Карацев 7-6(3), 7-5, 6-2 – TennisKafe

Програма за сряда: Григор Димитров във втория мач в Куинс – TennisKafe

На живо: Григор Димитров – Новак Джокович 6-7(7), 3-6, 4-6 – TennisKafe

Григор Димитров се бори до последно, но отпадна безславно от US Open

Григор Димитров се завърна победоносно на корта - надигра французин на  старта на турнира във Вашингтон ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Григор Димитров се завърна победоносно на корта - надигра французин на старта на турнира във Вашингтон ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Григор Димитров: Ще се оправя, това е резултат от физическите усилия и  слънцето – TennisKafe
Григор Димитров: Ще се оправя, това е резултат от физическите усилия и слънцето – TennisKafe

След Аустрелиън Оупън: Григор Димитров отстъпва в световната ранглиста -  Tennis.bg
След Аустрелиън Оупън: Григор Димитров отстъпва в световната ранглиста - Tennis.bg

TennisKafe – Тенис Кафе – най-големият тенис портал в България. Тенис  новини, резултати, турнири, гледайте мачове на живо по интернет.
TennisKafe – Тенис Кафе – най-големият тенис портал в България. Тенис новини, резултати, турнири, гледайте мачове на живо по интернет.

Програмата за четвъртък: Григор Димитров с потенциални два мача в един ден  - Tennis.bg
Програмата за четвъртък: Григор Димитров с потенциални два мача в един ден - Tennis.bg

Григор Димитров се класира за 3-и кръг на турнира в Барселона въпреки дъжда  - Труд
Григор Димитров се класира за 3-и кръг на турнира в Барселона въпреки дъжда - Труд