Glauben Rad auffallen математически състезания от световна купа Begeisterung Heuchelei Gedeihen

Заради български ученици азитска математическа олимпиада ще се превърне в  световна
Заради български ученици азитска математическа олимпиада ще се превърне в световна

Мартина е само на 9 години, а вече има световна диамантена купа по  математика
Мартина е само на 9 години, а вече има световна диамантена купа по математика

Пловдивчанчета станаха шампиони на Световната математическа ...

Русе ще бъде домакин на Световната купа по кану маратон - Ruse news -  Новини от Русе и региона
Русе ще бъде домакин на Световната купа по кану маратон - Ruse news - Новини от Русе и региона

В Русе бяха връчени грамоти на победителите от националното математическо  състезание „Европейско кенгуру“ 2022 - Rousse.Info - Новини и събития от  Русе и Русенска област
В Русе бяха връчени грамоти на победителите от националното математическо състезание „Европейско кенгуру“ 2022 - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Златната Димана от Пловдив покори световната математика

Млади математици от Стара Загора получиха заслужено признание - новини,  видео, издателство
Млади математици от Стара Загора получиха заслужено признание - новини, видео, издателство

Българка стана световен шампион в Турнира на шампионите по математика  (ВИДЕО) - Новини от Actualno
Българка стана световен шампион в Турнира на шампионите по математика (ВИДЕО) - Новини от Actualno

Модерни маниаци - 10 модерни маниаци

БТА :: Наградиха участниците в състезанието „Математика без граници” от НУ  „Васил Левски”
БТА :: Наградиха участниците в състезанието „Математика без граници” от НУ „Васил Левски”

Шестокласничка от Пловдив със златен медал и две купи от международно  състезание по математика (снимки) - 24plovdiv.bg
Шестокласничка от Пловдив със златен медал и две купи от международно състезание по математика (снимки) - 24plovdiv.bg

София е домакин на Световната купа по художествена гимнастика от 12 до 14  април – Far
София е домакин на Световната купа по художествена гимнастика от 12 до 14 април – Far

Тина Мазе със световната купа

Алберт Попов за историческия си успех: Цял живот очаквах тази награда -  Общество - Спорт - Здравей, България - NOVA
Алберт Попов за историческия си успех: Цял живот очаквах тази награда - Общество - Спорт - Здравей, България - NOVA

Безапелационен Марко Одермат спечели гигантския слалом в Кранска гора и  защити Световната купа - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Безапелационен Марко Одермат спечели гигантския слалом в Кранска гора и защити Световната купа - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Германецът Бенедикт Дол спечели старта на 20 км от Световната купа по  биатлон в Йостерсунд, Владимир Илиев не стартира - Утро
Германецът Бенедикт Дол спечели старта на 20 км от Световната купа по биатлон в Йостерсунд, Владимир Илиев не стартира - Утро

новини
новини

БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели  спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в  Солдеу
БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в Солдеу

БТА :: Швейцарецът Марко Одермат спечели гигантския слалом в Кранска гора и  защити Световната си купа в алпийските дисциплини
БТА :: Швейцарецът Марко Одермат спечели гигантския слалом в Кранска гора и защити Световната си купа в алпийските дисциплини

Мартина Илиева спечели купа на Asia Open и оглави световната класация на  HKIMO - Фондация "Димитър Бербатов"
Мартина Илиева спечели купа на Asia Open и оглави световната класация на HKIMO - Фондация "Димитър Бербатов"