Heer Heftzwecke Italienisch купа странджа 2017 Turm Geruchlos Briefumschlag

боксов турнир Странджа – последни новини и актуална информация

Международен боксов турнир Странджа 2017 | FightNews.bg

Finally twelve Asian boxers celebrated gold medals at the 73rd Strandja  Memorial Tournament | ASBCNEWS
Finally twelve Asian boxers celebrated gold medals at the 73rd Strandja Memorial Tournament | ASBCNEWS

БТА :: Три българки се класираха на финал за купа "Странджа "

Даниел Асенов спечели финала до 52 кг за купа "Странджа" - News.bg

Валят български победи за Купа "Странджа" - DC news

Асенов започна с победа на "Странджа", Банабаков отп... | BGNES

Българите си гарантираха още 3 медала от Купа „Странджа“ | Boec.BG - онлайн  медия за бойни спортове
Българите си гарантираха още 3 медала от Купа „Странджа“ | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Светлана Каменова отнесе полякиня за финал на Купа "Странджа" - Бойни -  Бокс - Gong.bg
Светлана Каменова отнесе полякиня за финал на Купа "Странджа" - Бойни - Бокс - Gong.bg

Ясен Радев се класира на 1/4-финалите за Купа "Странджа" - Бойни - Бокс -  Gong.bg
Ясен Радев се класира на 1/4-финалите за Купа "Странджа" - Бойни - Бокс - Gong.bg

Светлана Каменова също се класира за полуфиналите на Купа "Странджа" - По  света и у нас - БНТ Новини
Светлана Каменова също се класира за полуфиналите на Купа "Странджа" - По света и у нас - БНТ Новини

Даниел Асенов грабна и „Странджата”

България със 7 титли от Купа "Странджа", приза за най-добър боксьор взе  Радослав Росенов | Корнер.dir.bg
България със 7 титли от Купа "Странджа", приза за най-добър боксьор взе Радослав Росенов | Корнер.dir.bg

Даниел Асенов е носител на купа „Странджа” за 2017 година - Сливен -  DarikNews.bg
Даниел Асенов е носител на купа „Странджа” за 2017 година - Сливен - DarikNews.bg

България чака своя рекорд на купа "Странджа" днес! - Topsport.bg

Купа "Странджа" завърши с български триумф (резултати) | Корнер.dir.bg

БТА :: Фотогалерия България

Още петима българи на 1/2-финал на „Странджа“ | Boec.BG - онлайн медия за  бойни спортове
Още петима българи на 1/2-финал на „Странджа“ | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Даниел Асенов се класира на финал за купа "Странджа" - Topsport.bg

БТА :: Станимира Петрова се поздрави с титлата от боксовия турнир купа " Странджа"

Даниел Асенов спечели "Купа Странджа" за трети път — Радио и ТВ 999 новини  от България и света, слушайте ни и онлайн по РАДИО 999
Даниел Асенов спечели "Купа Странджа" за трети път — Радио и ТВ 999 новини от България и света, слушайте ни и онлайн по РАДИО 999

Ясен Радев се класира на четвъртфиналите на турнира по бокс за купа " Странджа" - Утро

Купа “Странджа” отново е Българска - Българска федерация по бокс

Рекорден брой боксьори идват за турнира "Странжда" 2017 г. - Стадион - БНР  Новини
Рекорден брой боксьори идват за турнира "Странжда" 2017 г. - Стадион - БНР Новини