Cutter Bewirbt sich Wie купа сакар Server Transistor Laufend

Предлагат Сакар да стане защитена зона - Списание 360

СНИМКИ/ Състезателките по ориентиране- Гоцева и Иванова изпращат месец март  с отличия от купа „Сакар“ – Blagoevgrad-News
СНИМКИ/ Състезателките по ориентиране- Гоцева и Иванова изпращат месец март с отличия от купа „Сакар“ – Blagoevgrad-News

Travel Guide Sakar Mountain

Купа „ Сакар“ 2022

Второ място за Хасково на Купа "Сакар" - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Facebook
Facebook

Бюлетин за купа "Сакар" • Българският сайт за ориентиране

Трио самоковски ориентировачи влезе в десетката за купа „Сакар” край  Харманли | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Трио самоковски ориентировачи влезе в десетката за купа „Сакар” край Харманли | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Sakar cup 2019 - Day 1 - March 29th 2019 - Orienteering Map from Ivan  Sirakov
Sakar cup 2019 - Day 1 - March 29th 2019 - Orienteering Map from Ivan Sirakov

Клуб по спортно ориентиране "Валди" - София :: Купа "Сакар"

Престижно четвърто място за Антон Гочков на купа "Сакар" | Вестник Приятел  - новини от град Самоков
Престижно четвърто място за Антон Гочков на купа "Сакар" | Вестник Приятел - новини от град Самоков

Facebook
Facebook

Клубът по спортно ориентиране от Хасково е втори на Купа "Сакар" –  Kardjali.bgvesti.NET
Клубът по спортно ориентиране от Хасково е втори на Купа "Сакар" – Kardjali.bgvesti.NET

БЮЛЕТИН 1 Купа "САКАР" – 2019г.

Facebook
Facebook

5 медала за ориентировачите на "Компас 1994" от Купа "Сакар" - Haskovo.NET

Иван Сираков завърши купа "Сакар" по шампионски • Българският сайт за  ориентиране
Иван Сираков завърши купа "Сакар" по шампионски • Българският сайт за ориентиране

Дубъл за фамилия Пешеви за купа „Сакар” - KotaSport

Покана за купа "Сакар" • Българският сайт за ориентиране

Николай Димитров и Евангелина Дяксова първи на "Сакар" 2022 • Българският  сайт за ориентиране
Николай Димитров и Евангелина Дяксова първи на "Сакар" 2022 • Българският сайт за ориентиране

Нови отличия за състезателите по спортно ориентиране от Купа "Сакар 2019" -  Haskovo.info - Всичко за Хасково
Нови отличия за състезателите по спортно ориентиране от Купа "Сакар 2019" - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Хасковските състезатели по спортно ориентиране спечелиха Купа "Балзена" -  Haskovo.info - Всичко за Хасково
Хасковските състезатели по спортно ориентиране спечелиха Купа "Балзена" - Haskovo.info - Всичко за Хасково