Würze Verstärkung Zuschauer йонко нонков тенис на маса Bläst sich auf Wirklichkeit akkumulieren

В Дупница започна турнир по тенис на маса Висша лига | Всичко За Дупница,  Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео
В Дупница започна турнир по тенис на маса Висша лига | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

Боян Боев/ Свилен Милчев (Торнадо) - Атанас Росенов/ Йонко Ненков. Двойки-  ветерани 30-50 г., Албена 2021 г. | By КТМ "Торнадо" Стара Загора | Facebook
Боян Боев/ Свилен Милчев (Торнадо) - Атанас Росенов/ Йонко Ненков. Двойки- ветерани 30-50 г., Албена 2021 г. | By КТМ "Торнадо" Стара Загора | Facebook

МЪЖЕТЕ НА СКТМ „КОМЕТА ПЛЮС“ (ЛУКОВИТ) СА БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ НА БЪЛГАРИЯ |  Община Луковит
МЪЖЕТЕ НА СКТМ „КОМЕТА ПЛЮС“ (ЛУКОВИТ) СА БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ НА БЪЛГАРИЯ | Община Луковит

КИДО Спортен клуб по тенис на маса

Панагюрецът Стоян Зайков е победител в турнира по тенис на маса Spirit of  Bulgaria - Пловдив - PIA-news
Панагюрецът Стоян Зайков е победител в турнира по тенис на маса Spirit of Bulgaria - Пловдив - PIA-news

5 медала за състезателите на „Роко“ от турнира по тенис на маса в Албена -  ШУМ.БГ
5 медала за състезателите на „Роко“ от турнира по тенис на маса в Албена - ШУМ.БГ

Свищовлийка е в топ 6 на националната ранглиста по тенис на маса за  момичета | Янтра ДНЕС live
Свищовлийка е в топ 6 на националната ранглиста по тенис на маса за момичета | Янтра ДНЕС live

Галерия / Успелите български тенисисти и треньори. / Първият български сайт  за тенис на маса
Галерия / Успелите български тенисисти и треньори. / Първият български сайт за тенис на маса

Кирил Попов: Стигнах четвъртфинала, благодарение на публиката

Луковит 2013 Йонко Ненков - Стефан Лъвчиев - YouTube

Полски Тръмбеш е домакин на турнир по тенис на маса „Млад Олимпиец” :  RegNews.NET - Новини по всяко време
Полски Тръмбеш е домакин на турнир по тенис на маса „Млад Олимпиец” : RegNews.NET - Новини по всяко време

Йонко Ненков спечели три златни медала от турнир в Стара Загора :  RegNews.NET - Новини по всяко време
Йонко Ненков спечели три златни медала от турнир в Стара Загора : RegNews.NET - Новини по всяко време

Йонко Ненков/Милко Геков - Светозар Стоянов/ Петър Василев - 1 - YouTube

Над 120 деца в кампа по тенис на маса с „Албена”

Първо издание на отворен двойков турнир по тенис на маса – Made In Varna

Тенис на маса - Център Спорт

Йонко Ненков спечели майсторския турнир по тенис на маса „Албена опън“ -  2020.07.27 - Спортни - новини от Добрич
Йонко Ненков спечели майсторския турнир по тенис на маса „Албена опън“ - 2020.07.27 - Спортни - новини от Добрич

Стоян Зайков Йонко Ненков финална среща Spirit of Bulgaria Пловдив (II кръг  22) - YouTube
Стоян Зайков Йонко Ненков финална среща Spirit of Bulgaria Пловдив (II кръг 22) - YouTube

Мъжете от СКТМ "Дунав"-Русе се изкачиха на второ място след последната си  победа – Русе Медиа - За да знаеш повече
Мъжете от СКТМ "Дунав"-Русе се изкачиха на второ място след последната си победа – Русе Медиа - За да знаеш повече

Стоян Поппетров и Иво Йорданов спечелиха двойковия турнир по тенис на маса  в Юнашкия (СНИМКИ)
Стоян Поппетров и Иво Йорданов спечелиха двойковия турнир по тенис на маса в Юнашкия (СНИМКИ)

Тенисът на маса в "Дунав" спечели 4 титли и 4 бронза на държавното в  Панагюрище, затвърди ролята си на водещ клуб в България | Бряг News -  Новинарски сайт
Тенисът на маса в "Дунав" спечели 4 титли и 4 бронза на държавното в Панагюрище, затвърди ролята си на водещ клуб в България | Бряг News - Новинарски сайт

Тийзър за почитателите на екшън жанра. В главните роли - Йонко Ненков и  Георги Ефтимов | By Kido Table Tennis Club | Facebook
Тийзър за почитателите на екшън жанра. В главните роли - Йонко Ненков и Георги Ефтимов | By Kido Table Tennis Club | Facebook

Мария Йовкова/Денислав Коджабашев - Йонко Ненков/Атанас Атанасов - YouTube

JonkoNenkov 3:0 CvetomirConev (Premier TT League Bulgaria= - YouTube

Стартира 24-то издание на Международен фестивал по тенис на маса Албена  2022 - Добрич - Дарик
Стартира 24-то издание на Международен фестивал по тенис на маса Албена 2022 - Добрич - Дарик