Home

Peinlich Salto Gemälde иван иванов тенис на маса Steckrübe Schallwand Küste

Иван Иванов с трета победа в мъжкия тенис – TennisKafe

Ivan Ivanov - YouTube

Елвис Хаджиев и Иван Иванов са първи във втория ден от турнира по тенис на  маса - Haskovo.info - Всичко за Хасково
Елвис Хаджиев и Иван Иванов са първи във втория ден от турнира по тенис на маса - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Иван Иванов и Габриела Иванова спечелиха титлите от Държавното първенство  по тенис до 12 г. в
Иван Иванов и Габриела Иванова спечелиха титлите от Държавното първенство по тенис до 12 г. в

Новини - Българска федерация по тенис

Турнирът по тенис на маса "Асарел България Оупън" се завръща през септември  - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Турнирът по тенис на маса "Асарел България Оупън" се завръща през септември - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Българче оглави европейската ранглиста по тенис при 14-годишните - Спорт

Loopcoach
Loopcoach

Дупничанинът Иван Иванов със сребърен медал от РП по тенис на маса. Бившият  треньор в Барселона, сега е наставник на СКТМ Марек 76 | Всичко За Дупница,  Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна,
Дупничанинът Иван Иванов със сребърен медал от РП по тенис на маса. Бившият треньор в Барселона, сега е наставник на СКТМ Марек 76 | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна,

Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години –  TennisKafe
Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години – TennisKafe

Турнир по тенис на маса се проведе в Първомай - Parvomai.NET

Дупничанин е сред най-добрите 8 състезатели по тенис на маса в България -  DenNews.bg
Дупничанин е сред най-добрите 8 състезатели по тенис на маса в България - DenNews.bg

Отборът на ПГ по КТС се класира за областно състезание по тенис на маса  (Правец, Новини) - balkanec.bg
Отборът на ПГ по КТС се класира за областно състезание по тенис на маса (Правец, Новини) - balkanec.bg

Николай Иванов стана втори на турнир по тенис - Новини За Казанлък |  Другите новини за Казанлък
Николай Иванов стана втори на турнир по тенис - Новини За Казанлък | Другите новини за Казанлък

1/8 финал: Иван Иванов - Стоян Рангелов - 0:3 1/8 финал: Атанас Янев -  Томер -0:3 1/4 финал: Светлин Димитров - Стоян Рангелов - 3:0 1/4 финал:  Румен... | By Зала за тенис на маса "DT tennis club" | Facebook
1/8 финал: Иван Иванов - Стоян Рангелов - 0:3 1/8 финал: Атанас Янев - Томер -0:3 1/4 финал: Светлин Димитров - Стоян Рангелов - 3:0 1/4 финал: Румен... | By Зала за тенис на маса "DT tennis club" | Facebook

На 14 години Иван Иванов с първа точка за световната ранглиста на двойки –  TennisKafe
На 14 години Иван Иванов с първа точка за световната ранглиста на двойки – TennisKafe

Зала за тенис на маса Sky TT "Академия Габровски" | Sofia

Българска федерация по тенис - Иван Иванов загуби само четири гейма на  старта на Европейското лично първенство до 14 г. в  Чехия!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Иван Иванов  започна убедително участието си на Европейското първенство за
Българска федерация по тенис - Иван Иванов загуби само четири гейма на старта на Европейското лично първенство до 14 г. в Чехия!🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬 Иван Иванов започна убедително участието си на Европейското първенство за

Наградиха трима шампиони във втория ден на открития турнир по тенис на маса  - Dimitrovgrad.bgvesti.NET
Наградиха трима шампиони във втория ден на открития турнир по тенис на маса - Dimitrovgrad.bgvesti.NET