Ungeeignet Erschreckend Isolator етапи от световната купа по биатлон Plündern Ausrufezeichen Ansatz

Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа |  Троян експрес
Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа | Троян експрес

Календар за сезон 2022/2023 - Световна купа

Русия се оттегли от Световната купа по биатлон - Зимни - Dsport.bg

Днес стартира петият кръг от световната купа по биатлон - Gol

БТА :: Германецът Бенедикт Дол спечели старта на 20 км от Световната купа  по биатлон в Йостерсунд, Владимир Илиев не стартира
БТА :: Германецът Бенедикт Дол спечели старта на 20 км от Световната купа по биатлон в Йостерсунд, Владимир Илиев не стартира

Мартин Понсилуома спечели първия старт от Световната купа по биатлон,  Владимир Илиева завърши на 22-ро място - Утро
Мартин Понсилуома спечели първия старт от Световната купа по биатлон, Владимир Илиева завърши на 22-ро място - Утро

Международният съюз по биатлон планира да проведе всички кръгове от Световната  купа през новия сезон
Международният съюз по биатлон планира да проведе всички кръгове от Световната купа през новия сезон

Промяна в програмата на Световната купа по биатлон - По света и у нас - БНТ  Новини
Промяна в програмата на Световната купа по биатлон - По света и у нас - БНТ Новини

Йоханес Тингес Бьо победи във финалния етап от Световната купа по биатлон -  NOVA
Йоханес Тингес Бьо победи във финалния етап от Световната купа по биатлон - NOVA

БТА :: (ОБНОВЕНА) България няма да участва с щафети на Световната купа по  биатлон в Контиолахти
БТА :: (ОБНОВЕНА) България няма да участва с щафети на Световната купа по биатлон в Контиолахти

Отборът на Русия по биатлон се оттегли от Световната купа

Екипи за първия етап от Световната купа

биатлон мъже – последни новини и актуална информация

Обявиха къде ще се проведе началото на Световната купа по биатлон

Доротея Вирер спечели масовия старт от Световната купа по биатлон в  Йостерсунд - По света и у нас - БНТ Новини
Доротея Вирер спечели масовия старт от Световната купа по биатлон в Йостерсунд - По света и у нас - БНТ Новини

Български щафети 7-и, 15-и и 17-и на световни по биатлон днес - Dsport.bg

БТА :: Норвежецът Йоханес Тингнес Бьо постигна 16-а победа за сезона,  Владимир Илиев завърши 28-и в преследването от Световната купа по биатлон в  Нове Место
БТА :: Норвежецът Йоханес Тингнес Бьо постигна 16-а победа за сезона, Владимир Илиев завърши 28-и в преследването от Световната купа по биатлон в Нове Место

Йоханес Тингнес Бьо спечели спринта в биатлона, Владимир Илиев е 27-и -  Стадион
Йоханес Тингнес Бьо спечели спринта в биатлона, Владимир Илиев е 27-и - Стадион

Биатлон – Уикипедия

Норвегия не даде шанс на останалите в Световната купа по биатлон |  Корнер.dir.bg
Норвегия не даде шанс на останалите в Световната купа по биатлон | Корнер.dir.bg