Reif Einflussreich Funkeln европейска зимна купа по тенис Blendung Postbote bösartig

Министър Кралев откри Европейската зимна купа по тенис за юноши - Тенис -  БГ тенис - Gong.bg
Министър Кралев откри Европейската зимна купа по тенис за юноши - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Европейска зимна тенис купа 2020 - YouTube

Момичетата до 12г. спечелиха второ място на турнира от Европейската зимна  купа в Чехия. Класираха се за финалите във Великобритания. | KidsSports.bg
Момичетата до 12г. спечелиха второ място на турнира от Европейската зимна купа в Чехия. Класираха се за финалите във Великобритания. | KidsSports.bg

На турнира по тенис за Европейската зимна купа в Казан: Юношите на България  до 14 години трети - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград,  Любимец и региона
На турнира по тенис за Европейската зимна купа в Казан: Юношите на България до 14 години трети - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона

Цвети Пиронкова и кметът откриват Европейската зимна купа по тенис в  Пловдив - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Цвети Пиронкова и кметът откриват Европейската зимна купа по тенис в Пловдив - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Девойките на България до 14 г. спечелиха Европейската зимна купа в Пловдив!

Девойките до 16 г. победиха Австрия на Европейската зимна купа

Девойките на България до 16 години допуснаха поражение от Полша на Европейската  зимна купа по тенис
Девойките на България до 16 години допуснаха поражение от Полша на Европейската зимна купа по тенис

Национални отбори

Пловдив отново ще бъде домакин на Европейска зимна купа по тенис - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Пловдив отново ще бъде домакин на Европейска зимна купа по тенис - Тенис - Мъже - Gong.bg

Девойките на България до 16 години със загуба на Европейската зимна купа по  тенис - Стадион
Девойките на България до 16 години със загуба на Европейската зимна купа по тенис - Стадион

Треньорът КРИСТИЯН ИЛИЕВ класира БЪЛГАРИЯ на финалите на европейската зимна  отборна купа по тенис във Франция. ПЬОТР НЕСТЕРОВ и ИВАН ПЕНЕВ победиха  Великобритания и в неделя играят финал във Варна срещу ….
Треньорът КРИСТИЯН ИЛИЕВ класира БЪЛГАРИЯ на финалите на европейската зимна отборна купа по тенис във Франция. ПЬОТР НЕСТЕРОВ и ИВАН ПЕНЕВ победиха Великобритания и в неделя играят финал във Варна срещу ….

Пловдив отново ще бъде домакин на Европейска зимна купа по тенис

Юношите ни до 16 г. отстъпиха на Украйна на старта на Европейската зимна  купа по тенис - По света и у нас - БНТ Новини
Юношите ни до 16 г. отстъпиха на Украйна на старта на Европейската зимна купа по тенис - По света и у нас - БНТ Новини

България на финалите на Европейската зимна купа по тенис - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
България на финалите на Европейската зимна купа по тенис - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Варна приема Европейската купа по тенис до 16 години в зала "Владислав"

Ямболски момчета ще представят страната на Европейската зимна купа в  Германия
Ямболски момчета ще представят страната на Европейската зимна купа в Германия

Нашите момичета със сребро от Европейската зимна купа

Националите по тенис до 16 г. ще играят за седмото място на Европейската  зимна купа - По света и у нас - БНТ Новини
Националите по тенис до 16 г. ще играят за седмото място на Европейската зимна купа - По света и у нас - БНТ Новини

Михаела Цонева представи България в Европейската зимна купа по тенис |  Gabrovo News
Михаела Цонева представи България в Европейската зимна купа по тенис | Gabrovo News