Absicht Übung Sehnsucht дария великова тенис Warte eine Minute bis jetzt so tun als ob

Tennis Club Izida - Дария Великова и Лия Пенчева спечелиха бронзовите  медали на двойки на Държавното Лично Първенство до 18 години 🥉 Още  резултати от ДЛП: Двете състезателки на Изида Даниел Иванова
Tennis Club Izida - Дария Великова и Лия Пенчева спечелиха бронзовите медали на двойки на Държавното Лично Първенство до 18 години 🥉 Още резултати от ДЛП: Двете състезателки на Изида Даниел Иванова

Цветков и Великова шампиони на „зелен корт” в Добрич

Дария Великова и Михаил Атанасов от клуб „Изида“ Добрич получиха награда за  №1 - ProNews Dobrich
Дария Великова и Михаил Атанасов от клуб „Изида“ Добрич получиха награда за №1 - ProNews Dobrich

Пьотр Несторов и Дария Великова спечелиха турнирите по тенис до 16 г. в  Албена
Пьотр Несторов и Дария Великова спечелиха турнирите по тенис до 16 г. в Албена

Новини - Българска федерация по тенис

Тенисистки на Изида спечелиха титлата на турнир до 16 г. в Пловдив - Център  Спорт
Тенисистки на Изида спечелиха титлата на турнир до 16 г. в Пловдив - Център Спорт

Пьотр Несторов и Дария Великова спечелиха в Албена

За първи път тенисистките до 18 г. са на европейски финал - Спорт - БНР  Новини
За първи път тенисистките до 18 г. са на европейски финал - Спорт - БНР Новини

Дария Великова 1-во място до... - Тенис кортове ''Виница'' | Facebook

Нови отличия и прекрасно представяне на нашите състезатели

Денислав Проданов и Дария Великова спечелиха Държавен турнир до 16 г. в  Пловдив (Снимки)
Денислав Проданов и Дария Великова спечелиха Държавен турнир до 16 г. в Пловдив (Снимки)

Честито на нашата състезателка Дария... - Tennis Club Izida | Facebook

Исторически триумф за България! Девойките ни до 18 г. спечелиха  Европейското отборно първенство по тенис
Исторически триумф за България! Девойките ни до 18 г. спечелиха Европейското отборно първенство по тенис

Европейските шампионки по тенис до 18 г. бяха наградени за отбор №1 за  месец август - По света и у нас - БНТ Новини
Европейските шампионки по тенис до 18 г. бяха наградени за отбор №1 за месец август - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Квалификантката Янева се класира за полуфиналите на сингъл при  жените на Държавното първенство по тенис, Габровска и Димитрова взеха  титлата на двойки
БТА :: Квалификантката Янева се класира за полуфиналите на сингъл при жените на Държавното първенство по тенис, Габровска и Димитрова взеха титлата на двойки

Българските тенисистки до 18 г. с европейска титла от първенството във  Франция - Общество - България - Социална мрежа - NOVA
Българските тенисистки до 18 г. с европейска титла от първенството във Франция - Общество - България - Социална мрежа - NOVA

Нови шампионски титли! Дария Великова... - Tennis Club 15:40 | Facebook

България иска да участва в новия турнир "Юнайтед къп" с Григор Димитров и  Виктория Томова
България иска да участва в новия турнир "Юнайтед къп" с Григор Димитров и Виктория Томова

Огромен успех за тениса в Добрич - шампионска титла за девойките от „Изида“  - ProNews Dobrich
Огромен успех за тениса в Добрич - шампионска титла за девойките от „Изида“ - ProNews Dobrich

Сестри Велиеви стигнаха до бронз на държавното по тенис | Тенис | Новини от  България и Света | OFFNews.bg
Сестри Велиеви стигнаха до бронз на държавното по тенис | Тенис | Новини от България и Света | OFFNews.bg